editace firmy

lamarche oprava obuvi hodinar

Web: www.lamarche.cz

Provádíme veškeré obuvnické práce, drobné brašnářské opravy. Pracujeme v rámci možností co možná nejrychleji a nejspolehlivěji. Základní opravy provádíme do druhého dne, náročnější opravy a zakázkovou výrobu max. do 1 týdne.
Portfolio produktů a služeb:
• OPRAVY OBUVI - opravy všeho druhu od patníčku a podrážek po zipy, zlomené klenky až po zužování kozaček atd.
• OPRAVY KABELEK, TAŠEK, KOŽENÝCH BUND A DROBNÉ GALANTERIE – šití, zipy atd.
• VÝROBA KLÍČŮ A PRODEJ Z?�MKŮ - výroba klíčů od základních profilů, až po bezpečnostní klíče a autoklíče.
• PRODEJ DOPLŇKŮ – krémy, lžíce, tkaničky, plastové a dřevené napínáky atd.
Materiál používaný na opravy pečlivě vybíráme a speciálně si dovážíme ze zahraničí a díky tomu jsme schopni nabízet zákazníkům materiály, které na českém trhu nenajdete.


Speciální služby:
• ZUŽOV?�NÍ KOZAČEK - koupili jste si krasné kozačky, ale je Vám obvod kozačky široký? Jelikož máme zkušenosti ze zakázkového šití obuvi, jsme schopni Vám zužit kozačky přímo na Vaši nohu.
• NOVÉ PODPADKY - zlomil se Vám na Vašich krásných lodčkách podpatek? Naše podpadky dovážíme z Milána a snažíme se sehnat ty nejpodobnější podpadky, které si Vaše obuv zaslouží.
• PODR?�ŽKA 1mm - naší chloubou je schopnost uspokojit zákaznice, které milují krásné a luxusní boty od renovovaných návrhářů

Provozovna:
Pasáž ČERN?� RŮŽE - Malá Dvorana, Na Příkopě 12, Praha 1

E-mail: info@lamarche.cz
oprava obuvi , oprava hodinek , rychloopravna obuvi , oprvna obuvi praha , vyroba klicu ,oprava obuvi , oprava hodinek , rychloopravna obuvi , opravna obuvi praha , zakazkova vyrova obuvi , rucni siti obuvi ,oprava obuvi , oprava hodinek , rychloopravna obuvi , oprvna obuvi praha

Hodnocení firmy lamarche oprava obuvi hodinar:
Rubriky:

Kontakt:

lamarche oprava obuvi hodinar
na prikope 12 , praha 1
Praha 1

E-mail: lamarche.cz@seznam.cz
www.lamarche.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní