editace firmy

Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.

Web: www.wiegel.cz

Žárové zinkování, zinkovna, práškové lakování.Optimální protikorozní ochrana ocelových výrobků.Provádíme práškové lakování a nástřik ocelí, hliníku ve fasádní kvalitě. Duplexní systém Weigel je nejtrvalejší ochrana proti korozi, bílé rzi ve velké škále duhových barev. Vaše ocel je v dobrých rukách.
Výroba - ocelové příhradové stožáry od projekce, výroby, až po servis. Využití - stožáry pro vedení vysokého napětí, stožáry trolejové, vedení trakčního proudu, transformační stanice, radiokomunikační věže, reklamní věže, stožáry pro větrné elektrárny, protihlukové dopravní stěny.

Hodnocení firmy Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.:
Fotogalerie firmy Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.:
Vaše ocel je v dobrých rukou.Prášková lakovnaPříhradové stožáryŽárově zinkovaná ocel
Rubriky:

Kontakt:

Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.
Dvorská 696
Hradec Králové

Tel.: 495 737 000
E-mail: wiegelcz@gmail.com
www.wiegel.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní