editace firmy

Outdoored s.r.o

Web: http://dusanbartunek.com/institut.html

Outdoored s.r.o - Institut Dušana Bartůňka nabízí pronájem celého areálu hlavně pro firemní školení a akce. K dispozici je plně vybavený konferenční sál,bar,krbovna,jídelna,venkovní gril,gastroservis a ubytování.Zajišťujeme i vzdělávací a zážitkové programy pro tým či kolektiv. Půjčovna seakajaků,kol a koloběžek.Sezónní vyjížďky kajutovou lodí po řece Labi, saunování v severské káďi v soukromí zahrady s výhledem do údolí.

Hodnocení firmy Outdoored s.r.o:
Rubriky:

Kontakt:

Outdoored s.r.o
Masarykovo nám. 72
Kolín

Mobil: 604 219 760
E-mail: recepce@dusanbartunek.com
http://dusanbartunek.com/institut.html


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura