editace firmy

LIBERTY-TOP-TECH s.r.o.

Web: http://www.simplegreen.cz

Naše společnost Liberty-Top-Tech, s.r.o., nabízí účinné koncentrované přípravky Simple Green určené k čištění a odmašťování v průmyslu i terciální sféře. Jsme výhradním distributorem prostředku nadnárodního koncernu Simple Green pro ČR a SR.

Hodnocení firmy LIBERTY-TOP-TECH s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

LIBERTY-TOP-TECH s.r.o.
Jankovcova 1055/13
Praha 7

E-mail: simplegreen@email-box.cz
http://www.simplegreen.cz


Další firmy z rubriky Průmysl a výroba

  1. AREAL SYSTEMS s.r.o.detail

    Dobrovského 74, Brno
    Tiskneme nástěnné, stolní, plánovací kalendáře, diáře nebo novoročenky. Vytiskneme Vám vaše vlasní návrhy, nebo můžeme nabídnou připravené šablony do kterých jen vložíme vaše fotografie (logotyp) - fotokalendáře.

  2. VEKAMAF spol. s r.o.detail

    Klapkova 731/34, Praha
    Plechová střešní krytina s přírodním kamenným posypem gerard je přesně tím, co hledáte. Je velmi lehká, mimořádně odolná proti povětrnostním vlivům, dodáváme ji v mnoha barevných odstínech a sedmi tvarových modifikacích.

  3. Čalounictví Růžičkadetail

    Stránského 2a Brno, Brno
    Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

  4. Crubo Praha, s.r.o.detail

    Grafická 950/22, Praha 5
    Vyrábíme a prodáváme mulčovací kůru, štěpku, biomasu, piliny. Zajišťujeme dopravní služby. Vykupujeme dřevní odpad, piliny, štěpku. Crubo Praha, s.r.o.