editace firmy

Artlingua, a.s.

Web: http://www.artlingua.cz/

Tlumočení, konferenční technika, překlady:

Společnost Artlingua a.s. zajišťuje simultánní i konsekutivní tlumočení ve všech hlavních evropských a světových jazycích. Pro konference a kongresy nabízíme i pronájem tlumočnické techniky.
Překládáme dokumenty ve více než 50 světových jazycích, provádíme i korektury a další jazykové služby.

Artlingua je etablovaná překladatelská a tlumočnická agentura s tradicí poskytování kvalitních služeb už od roku 1991. Spolupracujeme výhradně s kvalifikovanými tlumočníky a překladateli s dlouholetou praxí a zaměřujeme se na poskytnutí kompletního servisu a služeb přesně podle potřeb klienta.

K hlavním oborům, které tlumočíme a překládáme, patří právo, ekonomika, medicína a technické obory. Naši překladatelé mají nicméně zkušenost s texty nejrůznějšího zaměření, od kultury po informační technologie.

Služby:
• tlumočení simultánní
• tlumočení konsekutivní
• pronájem tlumočnické techniky
• překlady mezi češtinou a více než 50 cizími jazyky i mezi cizími jazyky
• překlady se soudním ověřením

Hodnocení firmy Artlingua, a.s.:
Rubriky:

Kontakt:

Artlingua, a.s.
Za Poříčskou bránou 365/21
Praha 8

Tel.: 00420 224 917 616
E-mail: artlingua@artlingua.cz
http://www.artlingua.cz/


Další firmy z rubriky Společnost

 1. Kat-way s.r.o.detail

  Klášterní 461, Slatiňany, 53821, Slatiňany
  Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

 2. Centrum volného času Botičdetail

  Na Slupi 19, Praha
  Centrum slouží pro využití volného času dětí i dospělých. Dětem se věnují zkušení pedagogové a lektoři. V dopoledních hodinách se věnujeme všem maminkám s malými dětmi. Rodičům nabízíme poradnu s odborníky, vzdělávací semináře, workshopy a relaxační programy.

 3. Radek Matoušek - CZECHeBaydetail

  Lnářská 1000, Humpolec
  Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay. Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Nakupujte s CZECHeBay.cz za nejnižší ceny.

 4. Dárky se zážitky-Nezapomenutelné dárky pro každéhodetail

  Pálavské nám. 2d, Brno
  Dárky se zážitky-poskytujeme dárky pro každého.Měli jste někdy sen projet se luxusním automobilem,skočit padákem,zkusit zorbing či paintball?U nás je vše možné a nikdy na tyto zážitky nezapomenete.