editace firmy

Běžecké kolečkové lyže na eShopu zn. KOLKY. Najlevnejší kolečkové běžecké lyže na zlepšení kondice a lyžařských dovedností.

Web: http://www.askpzilina.sk/eshop/index.htm

Běžecké kolečkové lyže na zn. KOLKY jsou vhodným náradím pro zlepšení výkonu sportovce, sportovní Fitness tréning, ale i sportujúci veřejnost. Používání kolečkových lyží je vynikající způsob, jak dosáhnout zlepšení kardiovaskulární shopností sportovce. Jízda na kolečkových lyží napodobuje lyžování na sněhu. Technika jízdy na kolečkových lyžích je velmi náročná a bez pravidelného trénování a důkladného školení prakticky nenaučiteľná.

Hodnocení firmy Běžecké kolečkové lyže na eShopu zn. KOLKY. Najlevnejší kolečkové běžecké lyže na zlepšení kondice a lyžařských dovedností.:
Rubriky:

Kontakt:

Běžecké kolečkové lyže na eShopu zn. KOLKY. Najlevnejší kolečkové běžecké lyže na zlepšení kondice a lyžařských dovedností.
Rajec, ul. Hollého 160/10
Praha 1

Tel.: 00421915823357
Mobil: 00421915823357
E-mail: cesnek@askpzilia.sk
http://www.askpzilina.sk/eshop/index.htm


Další firmy z rubriky Sport

 1. OXYGENIC s.r.o.detail

  Máchova 320, Jinočany
  Pronájem a prodej kyslíkových barů. Jsme velkoobchod, který poskytuje úplný rozsah zboží a služeb pro zařízení kyslíkových barů, dodávky kyslíkových barů, kyslíkové výrobky a servis.

 2. Rybářské potřeby – www.rafishing.czdetail

  Nám.Bartolomějské 36,Veselí nad Moravou, Veselí nad Moravou
  Provozujeme kamennou rybářskou prodejnu ve Veselí nad Moravou i e–shop. Nabízíme:rybářské potřeby,navijáky,pruty,podběráky,rybářské vlasce,vláčecí nástrahy, feeder,šňůry, pletenky,krmení,vnadící směsi,boilie, židličky,lehátka,bivaky, podložky pod ryby, obaly na pruty,rybářská křesla,stojany na pru

 3. SKI & CYKLO Koněvka – skiservis, cykloservis, prodej a bazar lyžídetail

  Koněvova 1113/70, Praha 3
  Provádíme montáže, opravy a seřizování lyží, snowboardů, bruslí a jízdních kol. Prodáváme lyžařskou a cyklistickou výbavu. Dále provozujeme půjčovnu sportovního vybavení a současně i výkup a prodej použitých sportovních potřeb i formou komisního prodeje.

 4. Tantra masáže Lakshmidetail

  Slávy Horníka 17, Praha 5
  Chrám tantra masáže Lakshmi! Tantrická masáž nabízí hluboké uspokojení a relaxaci těla i duše. V Chrámu tantra masáže Vás mladé a zkušené masérky zasvětí do tajů nadsmyslového exotického prožitku. Tantrické masáže pro muže, ženy, páry a výuka tantra masáže.