editace firmy

Maxima Trade, s.r.o.

Web: http://maxima-trade.cz

Srbské speciality- ajvar, pljeskavica, burek, lepinja, těstové listy kore, denně čerstvé pečivo, ovocné a zeleninové šťávy bez přidaného cukru a vody, nakládaná zelenina, bistro s vlastní pekárnou, velkoobchod, bistro se srbskými specialitami a vlastní pekárnou

Hodnocení firmy Maxima Trade, s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Maxima Trade, s.r.o.
Neustupného 1834
Praha 5

Tel.: 232 004 008
Mobil: 605 788 215
E-mail: maximatrade@centrum.cz
http://maxima-trade.cz


Další firmy z rubriky Restaurace

 1. Kitchen De Luxedetail

  Wolkerova 1595, Frýdek-Místek
  Prodej gastro / gastronomické technologie jako je konvektomat, šokér, kávovary, pizza pece, multifunkční pánve, myčky, mycí stroje atd. Provádíme návrhy, projekce a studie gastro provozů. Půjčujeme konvektomaty zdarma na zkoušku do vašich provozoven.

 2. Ladislav Vaculíkdetail

  Havlíčkovo náměstí 128, Jedovnice
  Nabízíme levné ubytování v penzionu na náměstí v Jedovnici. Poblíž leží Moravský Kras, Macocha, Punkevní jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Blansko. Navštívit můžete větrný mlýn Rudice a Ostrov u Macochy, kostely Křtiny a Sloup.

 3. Hotel Concertino Jindřichův Hradec  detail

  Náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
  Ubytování v jižních Čechách nabízí rodinný hotel Concertino. Ubytujte se v hotelu Concertino v historickém jádru města Jindřichův Hradec. Nabízíme vlastní hotelovou restauraci Zlatá Husa.

 4. Restaurace TINTO Brnodetail

  Grohova 2, Brno
  Restaurace, bar, gril v centru Brna. Nabízíme jídla zahraniční i typické domácí kuchyně. Pokud se chcete bavit a neutrácet peníze, přijďte k nám na "all inclusive menu" každý den.