editace firmy

NOVASOL

Web: www.novasol.cz

Cestovní agentura Novasol zprostředkovává pronájem chat, chalup, apartmánů a rekreačních domů po celé Evropě!

Zprostředkování pronájmu chat, chalup, apartmánů a rekreačních domů

- ve více než 28 000 soukromých rekreačních objektů v 25 zemích Evropy

Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Island, Francie, Španělsko, Itálie, Řecko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Švýcarsko, Rakousko, Holandsko, Belgie, Německo, Slovinsko, Černá Hora, Lucembursko, Albánie.

Naše nabídka je zaměřena nejen na Českou republiku a Slovensko, ale zejména na celou Evropu, což z naší nabídky činí zajímavou a různorodou paletu výběru pro našeho zákazníka.

Výběr profesionálně vedených a neustále zdokonalovaných rekreačních objektů je pro náš zkušený tým jedním z několika duležitých atributů na cestě uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Hodnocení firmy NOVASOL:
Rubriky:

Kontakt:

NOVASOL
Politických vězňů 1597/19 (4. patro)
Praha 1

Tel.: 222 329 098
Mobil: 602 395 443
E-mail: novasol@novasol.cz
www.novasol.cz


Další firmy z rubriky Ubytování

 1. Hotel Concertino Jindřichův Hradec  detail

  Náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
  Ubytování v jižních Čechách nabízí rodinný hotel Concertino. Ubytujte se v hotelu Concertino v historickém jádru města Jindřichův Hradec. Nabízíme vlastní hotelovou restauraci Zlatá Husa.

 2. Rodinný penzion Veverčí dvůrdetail

  Roseč 8, Jindřichův Hradec
  Penzion Veverčí Dvůr nabízí ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi. Rodinný penzion byl vybudován s ohledem pro rodiny s dětmi včetně batolat. Penzion se nachází nedaleko města Jindřichův Hradec.

 3. Autokemp a privátní ubytování Planik v Chorvatsko.detail

  Planik v Ražanci kraj Zadaru, Dalmácie, Chorvatsko., Zadar
  Autokemp Planik v Ražanci kraj Zadaru, Dalmácie, Chorvatsko. Autokemp a privátní ubytování pro kempink a karavany v Chorvatsku. Pronájem stanů, pronájem karavanů, pronájem mobilních domů, kempink, odpočinek, poznávací výlety, ubytování pro skupiny, levné a dostupné ubytování. PŘÍMÝ KONTAKT.

 4. Hotel Minor ubytování České Budějovicedetail

  Školní 293/8, České Budějovice 37010, České Budějovice
  Hotel Minor ubytování České Budějovice. Ubytování v klidné a tiché části města České Budějovice Vám nabídne rodinný tříhvězdičkový hotel Minor a poskytne Vám levné ubytování v kvalitně vybavených pokojích již od 350,- Kč za osobu / noc. Kromě ubytování ve městě České Budějovice Vám hotel Minor nab