editace firmy

Trenkwalder a.s.

Web: www.trenkwalder.cz

Společnost Trenkwalder nabízí svým klientům komplexní služby v oblasti lidských zdrojů, od dočasného přidělení a výběru zaměstnanců, přes vzdělávání, assessment/development centra, testování až po personální poradenství a executive search. Vysoký důraz je kladen na poskytování flexibilního personálního řešení dle individuálních potřeb a přání klientů.

Společnost byla založena v roce 1991 jako sdružení KAPPA, organizovala chmelové brigády pro studenty a postupně rozšiřovala svoji činnost i působnost. Dnes je velkou akciovou společností, má 65 trvalých zaměstnanců a disponuje rozsáhlou databází uchazečů o zaměstnání. Díky vlastní síti poboček v České republice, na Slovensku a v Bulharsku je schopna zabezpečit i ty nejnáročnější požadavky svých klientů. Od roku 2005 je součástí mezinárodního koncernu Trenkwalder se sídlem v Rakousku. Vysoká znalost trhu práce, mezinárodní know-how a 25 let zkušeností umožňují společnosti poskytovat svým klientům služby odpovídající nejmodernějším evropským standardům v oblasti lidských zdrojů.

Uchazečům o zaměstnání společnost poskytuje bezplatné poradenství při sestavení životopisu a samozřejmě nalezení toho správného pracovního místa dle jejich kvalifikace. Dočasně přiděleným zaměstnancům společnost po celou dobu pracovního poměru poskytuje péči ve formě pravidelných návštěv na pracovišti, vystavení všech potřebných potvrzení a samozřejmě okamžitého řešení případných problému.

Společnost je také členem České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů a má zaveden funkční systém managementu jakosti, certifikovaný podle normy EN ISO 9001:2008.

Zakladatelé společnosti, Jan Kozina v České republice a Richard Trenkwalder v Rakousku, zastávají ve společnosti výkonné funkce a aktivně se podílejí na jejím řízení.

Hodnocení firmy Trenkwalder a.s.:
Rubriky:

Kontakt:

Trenkwalder a.s.
Heřmanická 1648/5
Ostrava

Tel.: 553105100
E-mail: infoczech@trenkwalder.com
www.trenkwalder.cz


Další firmy z rubriky Práce

 1. Nákupní centrum - katalog e-shopůdetail

  Jilemnického 453/8, Praha
  Více jak 200 e-shopů na jednom místě . Možnost ušetření v řádech tisíců korun na vlastních nákupech . Možnost výdělku . Práce přes internet . Domácí práce . Jedinečná příležitost pro každého stát se svým vlastním pánem . Výdělek na internetu .

 2. Kouč Ing. Stanislav Stejskaldetail

  Sedčice 22, Žatec
  Koučování/kaučinkk/coaching. Jsem profesionální, certifikovaný kouč (PCC) se zkušenostmi vrcholového manažera. Poskytuji individuální a týmový business koučink se zaměřením na využití transformačního potenciálu. Druhou klíčovou oblastí je rodinný a životní koučink.

 3. JobGuru.cz - Vaše pracovní nabídka bude vidětdetail

  Wichterlova 2372/10, Praha 8 - Libeň
  Pracovní nabídka, kterou zveřejníte pomocí JobGuru.cz bude zobrazena v přehledné mapě České republiky (využíváme aplikace GoogleMaps) a zároveň bude odeslána na naši Facebook stránku. Služby portálu JobGuru.cz jsou na dobu prvních 6 měsíců zdarma!

 4. Great Cape, s.r.o.detail

  Vladislavova 1747/16, Praha 1
  SPOUSTA ENERGIE Miroslav Spousta - Osobní kouč průvodce. Doprovázím leadery na jejich cestách ke své síle a při budování silných firem a týmů.