editace firmy

MindFormer s.r.o.

Web:

Vzdělávací společnost MindFormer s.r.o. – top kvalita, tradice a skvělé výsledky ve vzdělávání. Organizujeme semináře s předními odborníky a praktiky na legislativu. Pořádáme inspirativní kurzy a tréninky měkkých dovedností. Koučujeme efektivně jednotlivce i týmy. Jazyky vyučujeme moderními metodami, tlumočíme, překládáme. Pořádáme jazykové tábory a jazykové pobyty v zahraničí. Organizujeme kroužky na MŠ a ZŠ.

Hodnocení firmy MindFormer s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

MindFormer s.r.o.
U Borského parku 3
Plzeň-město

E-mail: mindformer-reg@agionet.cz


Další firmy z rubriky Počítače

 1. Školácké fórum a CHATdetail

  Habrová, Praha, Praha
  Diskusní fórum a CHAT pro všechny školáky,děti a teennagery.Pokec o všem co tě baví od TV filmů a seriálů přes domácí mazlíčky,rady do školy až po PC a PC hry.Přijď a podpoř nové stránky,které stojí za to.Užiješ si spoustu zábavy.Připravuje se i zcela nová seznamka.

 2. IPAK TONERY s.r.o.detail

  Libušská 12/189, Praha 4, Praha
  Ipak Tonery: Komplexní sortiment tonerů do tiskáren a kopírek, cartridge i inkoustové náplně. Barvy do tiskáren HP, Canon, Epson, Kyocera, a dalších. Levné náplně do tiskáren - originální, alternativní i repasované tonery, výkup a renovace tonerů, plnění cartridge...

 3. ANESYS Group, s.r.o., správa a prodej ITdetail

  Mošnova 821, Kladno
  Outsourcing Správa serverů Vzdálená správa Správa a servis sítí, podpora výpočetní techniky Zabezpečení počítačové sítě Servisní smlouvy Servisní služby Audit IT Audit SW & HW Poradenství v oblasti SW a HW Analýza rizik Připojení k internetu Wifi Hotspot - internet pro Vaše zákazníky

 4. Tvorba webových prezentací - Midsommerdetail

  Mánesova 1510, Mor. Budějovice
  Vytvoříme pro vás moderní webovou prezentaci, která se umísťuje na vysokých pozicích v českých i světových vyhledávačích, která se snadno udržuje a je výdělečná.