editace firmy

Poliklinika Starý Lískovec spol. s r.o.

Web: www.pslbrno.cz

Na poliklinice se nachází: chirurgie, dentální hygiena, dětští lékaři, diabetologie, EEG Biofeedback, fyzioterapie, gynekologie, homeopatie, kardiologie, interna, klinická psychologie a psychoterapie, klinika miniinvazivní endoskopické
léčby zad, kožní, laboratoře analýzy potravin, logopedie, neurologie, oční, ORL, ortopedie, praktičtí lékaři,
psychiatrie, rehabilitace, rentgen a ultrazvuk, stomatologie, zubní laboratoř, zdravotní laboratoře - odběrové místo, lékárny a další služby - restaurace, manikúru s pedikúrou, výrobu klíčů, optiku a obchody. Pronájem malého konferenčního sálu pro konání menších seminářů a školení.

Hodnocení firmy Poliklinika Starý Lískovec spol. s r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Poliklinika Starý Lískovec spol. s r.o.
U Pošty 402/14
Brno-město

Tel.: 544 502 211
E-mail: pslbrno@pslbrno.cz
www.pslbrno.cz


Další firmy z rubriky Zdraví

 1. Ortézy Orthopomdetail

  Famfulíkova 1135/10, Praha
  Zdravotní a sportovní ortézy a bandáže pro poškozené klouby a vazy, pro pooperační, konzervativní léčbu a rehabilitaci. Použití ortéz a bandáží se neomezuje pouze na léčení následků zranění ale je také důležitým preventivním prvkem pro sportovce.

 2. MAMICENTRUMdetail

  www.mamicentrum.cz, Brno
  Mami - centrum porodních asistenek je nestátním zdravotnickým zařízením, kde nacházejí pomoc, podporu, pohodu a povzbuzení ženy se svými nenarozenými i narozenými dětmi. Dveře jsou otevřeny také jejich blízkým. Nabízíme komplexní péči porodní asistentky: KURZY PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVY PŘEDPORODNÍ

 3. Masáže Lada Litterbachovádetail

  Malecí 581, Nové Město nad Metují
  Sportovní a rekondiční masáže, baňkování, havajské masáže, indická antistresová masáž hlavy, reflexní masáže a další

 4. NeoVize Oční klinika Brnodetail

  Viniční 235, Brno - Židenice
  Laserové operace očí (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) s doživotní zárukou. Femtosekundový laser VisuMax. Operace šedého zákalu bez doplatků - žluté čočky Acrysof zdarma. Operace sítnice, keratokonu a šilhání. Prodlužování řas kapkami.