editace firmy

Hotel PANORAMA

Web: http://hotel-panorama.cz

Vítejte v nově otevřeném horském Hotelu PANORAMA v Deštném v Orlických horách.
Nabízíme celoroční ubytování a stravování v romantickém prostředí části obce Deštné v Orlických horách s jedinečným panoramatickým výhledem na nejvyšší úsek horského hřebenu Orlických hor. Hotel je obklopen krásami horské přírody Chráněné krajinné oblasti Orlické hory.
Nabízíme ubytování v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a pokojích s nově rekonstruovaným společným sociálním zařízením.
Cena ubytování je již od 220,- Kč/noc včetně snídaně. Pro ubytované hosty a hosty restaurace Wi-Fi (bezdrátový) internet a parkoviště před hotelem zdarma.
Hostům je k dispozici restaurace, bar, kavárna, salónek, a v letních měsících zahrádka a venkovní gril.
Malí návštěvníci se v zimě radují z dětského koutku, který se příchodem jara rozrůstá o houpačky, pískoviště, hřiště na volejbal, venkovní kuželky, petangue apod.

Hodnocení firmy Hotel PANORAMA:
Rubriky:

Kontakt:

Hotel PANORAMA
Deštné v Orlických horách č.19 517 91 Deštné v Orlických horách
Hradec Králové

E-mail: info@hotel-panorama.cz
http://hotel-panorama.cz


Další firmy z rubriky Ubytování

 1. Hotel Concertino Jindřichův Hradec  detail

  Náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
  Ubytování v jižních Čechách nabízí rodinný hotel Concertino. Ubytujte se v hotelu Concertino v historickém jádru města Jindřichův Hradec. Nabízíme vlastní hotelovou restauraci Zlatá Husa.

 2. Rodinný penzion Veverčí dvůrdetail

  Roseč 8, Jindřichův Hradec
  Penzion Veverčí Dvůr nabízí ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi. Rodinný penzion byl vybudován s ohledem pro rodiny s dětmi včetně batolat. Penzion se nachází nedaleko města Jindřichův Hradec.

 3. Autokemp a privátní ubytování Planik v Chorvatsko.detail

  Planik v Ražanci kraj Zadaru, Dalmácie, Chorvatsko., Zadar
  Autokemp Planik v Ražanci kraj Zadaru, Dalmácie, Chorvatsko. Autokemp a privátní ubytování pro kempink a karavany v Chorvatsku. Pronájem stanů, pronájem karavanů, pronájem mobilních domů, kempink, odpočinek, poznávací výlety, ubytování pro skupiny, levné a dostupné ubytování. PŘÍMÝ KONTAKT.

 4. Hotel Minor ubytování České Budějovicedetail

  Školní 293/8, České Budějovice 37010, České Budějovice
  Hotel Minor ubytování České Budějovice. Ubytování v klidné a tiché části města České Budějovice Vám nabídne rodinný tříhvězdičkový hotel Minor a poskytne Vám levné ubytování v kvalitně vybavených pokojích již od 350,- Kč za osobu / noc. Kromě ubytování ve městě České Budějovice Vám hotel Minor nab