editace firmy

Restaurace a ubytování COLA TRANSPORT

Web: www.colatransport.cz

Stylová nekuřácká restaurace s loveckým salonkem, krbem a výhledem do jízdárny v blízkosti letiště Brno-Tuřany, Olympia centra a Avion shopping parku. Centrum Brna a BVV cca 15 minut jízdy autem. Restaurace nabízí bohatou nabídku pokrmů, specialit ze zvěřiny, husí speciality, např. domácí husa pečená v kameninovém pekáči s lokšemi. Celková kapacita je 120 míst, připojení na internet.
Ubytování - penzion má kapacitu 38 lůžek, 12 dvoulůžkových, 1 čtyřlůžkový a 1 pětilůžkový pokoj. Všechny pokoje mají sociální zařízení, wifi, TV. Sportovní vyžití: bowling, laserová střelnice, golfový trenažér, tenis, stolní tenis, kulečník - karambol. Možnost k vidění stádo jelena Sika Dybowského.

Hodnocení firmy Restaurace a ubytování COLA TRANSPORT:
Rubriky:

Kontakt:

Restaurace a ubytování COLA TRANSPORT
Písníky 409/18
Brno-město

Tel.: 545229300
Mobil: 728407179
E-mail: colatransport@colatransport.cz
www.colatransport.cz


Další firmy z rubriky Sport

 1. OXYGENIC s.r.o.detail

  Máchova 320, Jinočany
  Pronájem a prodej kyslíkových barů. Jsme velkoobchod, který poskytuje úplný rozsah zboží a služeb pro zařízení kyslíkových barů, dodávky kyslíkových barů, kyslíkové výrobky a servis.

 2. Rybářské potřeby – www.rafishing.czdetail

  Nám.Bartolomějské 36,Veselí nad Moravou, Veselí nad Moravou
  Provozujeme kamennou rybářskou prodejnu ve Veselí nad Moravou i e–shop. Nabízíme:rybářské potřeby,navijáky,pruty,podběráky,rybářské vlasce,vláčecí nástrahy, feeder,šňůry, pletenky,krmení,vnadící směsi,boilie, židličky,lehátka,bivaky, podložky pod ryby, obaly na pruty,rybářská křesla,stojany na pru

 3. SKI & CYKLO Koněvka – skiservis, cykloservis, prodej a bazar lyžídetail

  Koněvova 1113/70, Praha 3
  Provádíme montáže, opravy a seřizování lyží, snowboardů, bruslí a jízdních kol. Prodáváme lyžařskou a cyklistickou výbavu. Dále provozujeme půjčovnu sportovního vybavení a současně i výkup a prodej použitých sportovních potřeb i formou komisního prodeje.

 4. Tantra masáže Lakshmidetail

  Slávy Horníka 17, Praha 5
  Chrám tantra masáže Lakshmi! Tantrická masáž nabízí hluboké uspokojení a relaxaci těla i duše. V Chrámu tantra masáže Vás mladé a zkušené masérky zasvětí do tajů nadsmyslového exotického prožitku. Tantrické masáže pro muže, ženy, páry a výuka tantra masáže.