editace firmy

Vegamenu

Web: http://vegamenu.cz/

Vaříme zdravé vegetariánské obědy a svačiny, které vám po Olomouci dovezeme přímo domů nebo do zaměstnání. Po našem vegamenu se budete cítit skvěle. Základem našich pokrmů jsou především kvalitní celozrnné obiloviny, zelenina, luštěniny a soja. I bez masa se můžete stravovat plnohodnotně a my vám to dokážeme.

Hodnocení firmy Vegamenu:
Rubriky:

Kontakt:

Vegamenu
Komenského 22
Olomouc

Mobil: 778 434 090
E-mail: objednavky@vegamenu.cz
http://vegamenu.cz/


Další firmy z rubriky Zdraví

 1. Ortézy Orthopomdetail

  Famfulíkova 1135/10, Praha
  Zdravotní a sportovní ortézy a bandáže pro poškozené klouby a vazy, pro pooperační, konzervativní léčbu a rehabilitaci. Použití ortéz a bandáží se neomezuje pouze na léčení následků zranění ale je také důležitým preventivním prvkem pro sportovce.

 2. MAMICENTRUMdetail

  www.mamicentrum.cz, Brno
  Mami - centrum porodních asistenek je nestátním zdravotnickým zařízením, kde nacházejí pomoc, podporu, pohodu a povzbuzení ženy se svými nenarozenými i narozenými dětmi. Dveře jsou otevřeny také jejich blízkým. Nabízíme komplexní péči porodní asistentky: KURZY PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVY PŘEDPORODNÍ

 3. Masáže Lada Litterbachovádetail

  Malecí 581, Nové Město nad Metují
  Sportovní a rekondiční masáže, baňkování, havajské masáže, indická antistresová masáž hlavy, reflexní masáže a další

 4. NeoVize Oční klinika Brnodetail

  Viniční 235, Brno - Židenice
  Laserové operace očí (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) s doživotní zárukou. Femtosekundový laser VisuMax. Operace šedého zákalu bez doplatků - žluté čočky Acrysof zdarma. Operace sítnice, keratokonu a šilhání. Prodlužování řas kapkami.