editace firmy

V BAVLNCE

Web: www.vbavlnce.cz

V BAVLNCE.CZ nabízí šátky na nošení dětí Storchenwiege, široký výběr látkových plen, prostředky dámské intimní hygieny, mooncup, dětskou kosmetiku a další výrobky pro děti, vše s ohledem na ekologii. Najdete zde návody, rady a tipy pro ekodomácnost.
Jsme přímý dovozce a distributor šátků na nošení Storchenwiege, nosítek Ergo Baby Carrier, fusaků a kožešin Kaiser, oblečení a plen Disana, látkových plen Bambinex a menstruačního pohárku Mooncup.
Naše prodejny najdete v Praze a v Ostravě. Otevřeno máme každý všední den od 10:00 do 18:00.

Hodnocení firmy V BAVLNCE:
Rubriky:

Kontakt:

V BAVLNCE
Prvního pluku 12
Praha 8

Tel.: 242 443 756
E-mail: prodejna-praha@vbavlnce.cz
www.vbavlnce.cz


Další firmy z rubriky Obchody

 1. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 2. Čaje Chelton a Briztondetail

  http://www.chelton.cz/, Praha 8 - Čimice
  Výhradní dovozce pro země Střední Evropy. Kvalitní čaj pro kvalitní život.

 3. WIKUS CZ s.r.o.detail

  Dojetřice 31, Sázava
  Nabízíme pilové pásy: z nástrojových ocelí, bimetalické, tvrdokovové a diamantové a pilové kotouče určené pro sériovou výrobu na rychloběžných pilách. Naše motto: precizně při řezání.

 4. Kola - Víšekdetail

  Křesomyslova 19, Praha
  Horská, silniční a trekingová kola Trek a Gary Fisher - prodej a servis - Servisní středisko Rock Shox - Cyklistické dresy Craft, Bontrager a Trek - přilby Uvex a Trek - boty na kolo Diadora, Bontrager a Lake - batohy Camelbak - komponenty Shimano, Sram, Bontrager, Schwalbe, Fox,