editace firmy

Pension U zámku Lechovice

Web: www.pensionuzamku.eu

Náš rodinný penzion se nachází ve vinařském kraji na jihu Moravy v blízkosti NP Podyjí a CHKO Pálavské vrchy v obci Lechovice u Znojma na vinařské a cyklistické stezce.
Penzion je situován v klidné části na kraji obce Lechovice za zámeckou zahradou v těsné blízkosti kostela sv. panny Marie a vinných sklepů Lechovice.
Nabízíme ubytování v příjemném, klidném a rodinném prostředí v malém penzionu o pěti pokojích s vlastním sociálním zařízením a společnou vybavenou kuchyňkou. Prostory penzionu jsou zcela nekuřácké. Vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi.
Pro milovníky vína rádi zajistíme posezení ve vinném sklípku s degustastací.

Hodnocení firmy Pension U zámku Lechovice:
Rubriky:

Kontakt:

Pension U zámku Lechovice
Lechovice 65
Znojmo

Tel.: +420515271204
Mobil: +420607906298
E-mail: valis@pensionuzamku.eu
www.pensionuzamku.eu


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura