editace firmy

Práca v zahraničí pre študentov na leto

Web: https://www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/

Práca v zahraničí a brigády v zahraničí pre študentov najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v zahraničí - v Španielsku, Nemecku, Holandsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných krajinách EÚ.

Agentúra Pro-Staff je pracovná agentúra, ktorá pôsobí na trhu sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí od roku 2002. Ponúkame prácu v zahraničí u overených zamestnávateľov a niektoré pracovné ponuky sú bez poplatkov agentúre.

Ako pracovná agentúra práce pôsobíme na trhu od roku 2002. Každoročne sprostredkujeme prácu v zahraničí niekoľkým stovkám záujemcov vrátane študentov.

O spokojnosti našich klientov svedčia ich pozitívne referencie na sprostredkovanie práce v zahraničí našou pracovnou agentúrou.

Pre zahraničných zamestnávateľov organizujeme pohovory a konkurzy na Slovensku, na ktorých si vyberajú budúcich zamestnancov.

Hodnocení firmy Práca v zahraničí pre študentov na leto:
Rubriky:

Kontakt:

Práca v zahraničí pre študentov na leto
J.Matušku 2
Praha 3

Tel.: 903144870
E-mail: info@prostaff.sk
https://www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/


Další firmy z rubriky Práce

 1. Nákupní centrum - katalog e-shopůdetail

  Jilemnického 453/8, Praha
  Více jak 200 e-shopů na jednom místě . Možnost ušetření v řádech tisíců korun na vlastních nákupech . Možnost výdělku . Práce přes internet . Domácí práce . Jedinečná příležitost pro každého stát se svým vlastním pánem . Výdělek na internetu .

 2. Kouč Ing. Stanislav Stejskaldetail

  Sedčice 22, Žatec
  Koučování/kaučinkk/coaching. Jsem profesionální, certifikovaný kouč (PCC) se zkušenostmi vrcholového manažera. Poskytuji individuální a týmový business koučink se zaměřením na využití transformačního potenciálu. Druhou klíčovou oblastí je rodinný a životní koučink.

 3. JobGuru.cz - Vaše pracovní nabídka bude vidětdetail

  Wichterlova 2372/10, Praha 8 - Libeň
  Pracovní nabídka, kterou zveřejníte pomocí JobGuru.cz bude zobrazena v přehledné mapě České republiky (využíváme aplikace GoogleMaps) a zároveň bude odeslána na naši Facebook stránku. Služby portálu JobGuru.cz jsou na dobu prvních 6 měsíců zdarma!

 4. Great Cape, s.r.o.detail

  Vladislavova 1747/16, Praha 1
  SPOUSTA ENERGIE Miroslav Spousta - Osobní kouč průvodce. Doprovázím leadery na jejich cestách ke své síle a při budování silných firem a týmů.