editace firmy

opravna obuvi -rychloopravna obuvi

Web: http://lamarche.cz

Opravna obuvi a galanterie, rychlopravna obuvi a oprava kabelek ,servis pro vaše boty..... U nás opravujeme obuv nejen na počkání, ale vzhledem k tomu, že vyrábíme obuv také na zakázku, umíme opravit kompletně vše. Máte problém s vaší obuví? Přijďte se k nám poradit.


Provádíme veškeré obuvnické práce, drobné brašnářské opravy. Pracujeme v rámci možností co možná nejrychleji a nejspolehlivěji. Základní opravy provádíme do druhého dne, náročnější opravy a zakázkovou výrobu max. do 1 týdne.

Portfolio produktů a služeb:
OPRAVY OBUVI - veškeré obuvnické práce, opravy všeho druhu od patníčků a podrážek po zipy, zlomené klenky až po zužování kozaček, kompletní výměnu dámských podpatků různého tvaru, provedení atd.
Akce na patniky 50% cena od 67,- za pár, vice info - akce
OPRAVY KABELEK, TAŠEK, KOŽENÝCH BUND A DROBNÉ GALANTERIE – šití, výměny a opravy zipů atd., veškeré brašnářské opravy, výroba a opravy uch, popruhů, doplňků a pásků z kůže dle možností na přání zákazníka, opravy brašen a diplomatek (např. kování a kódové zámky).
VÝROBA KLÍČŮ A PRODEJ ZÁMKŮ - výroba klíčů od základních profilů, až po bezpečnostní klíče a autoklíče.
PRODEJ DOPLŇKŮ –Kompletní sortiment na ošetření a údržbu obuvi, kožených doplňků i textilií - např. impregnace, krémy, vosky, čistidla, korektory a vojenská leštidla, kovové a plastové lžíce na boty různých délek, široký výběr tkaniček, dřevěnné a plastové napínáky, krémy a spreje všech barev, lžíce, tkaničky všech velikostí, barev a druhu od bavlněných až po kožené, dále pak plastové a dřevené napínáky, kteée je možné vyrobit i na zakázku, přímo pro vaši obuv.
Materiál používaný na opravy pečlivě vybíráme a speciálně si dovážíme ze zahraničí a díky tomu jsme schopni nabízet zákazníkům materiály, které na českém trhu nenajdete.Speciální služby:
· ZUŽOVÁNÍ KOZAČEK - koupili jste si krasné kozačky, ale je Vám obvod kozačky široký? Jelikož máme zkušenosti ze zakázkového šití obuvi, jsme schopni Vám zužit kozačky přímo na Vaši nohu.
· NOVÉ PODPADKY - zlomil se Vám na Vašich krásných lodčkách podpatek? Naše podpadky dovážíme z Milána a snažíme se sehnat ty nejpodobnější podpadky, které si Vaše obuv zaslouží.
· PODRÁŽKA 1mm - naší chloubou je schopnost uspokojit zákaznice, které milují krásné a luxusní boty od renovovaných návrhářů
veškeré obuvnické práce
drobné brašnářské opravy
výrobu uch, popruhů, doplňků a pásků z kůže dle možností na přání zákazníka
opravy brašen a diplomatek (např. kování a kódové zámky)
zakázkovou výrobu obojků a vodítek z kůže nebo textilních materiálů pro psy dle předlohy

Provozovna:
Pasáž ČERNÁ RŮŽE - Malá Dvorana, Na Příkopě 12, Praha 1

E-mail:opravnaobuvi@lamarche.cz

Hodnocení firmy opravna obuvi -rychloopravna obuvi:
Rubriky:

Kontakt:

opravna obuvi -rychloopravna obuvi
na prikope 12
Praha 1

Tel.: 777550500
E-mail: opravnaobuvi@lamarche.cz
http://lamarche.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní