editace firmy

Camea, spol. s r. o.

Web: http://www.camea.cz

Camea se zabývá vývojem a výrobou moderních systémů zpracování obrazů a signálů pro průmyslové nasazení. Monitorování silničního provozu, kontrola lahví, kontinuální sledování pásů, nekonečné pásy, vizuální kontrola součástek, kontrola potisků, technologie, vizuální systémy …

Aktivitou Camea, spol. s r.o. je kromě systémů a zákaznických řešení i návrh, výroba a prodej komponentů pro zpracování obrazu a signálu, jako jsou videokamery, digitalizační desky do PC, samostatně pracující mikroprocesorové desky pro řízení i samostatně pracující desky se signálovými procesory pro řídicí účely i pro zpracování obrazu a signálu. Firma se dále zabývá tvorbou programátorských nástrojů a subsystémů pro práci s obrazem a zpracování signálu v reálném čase.

V oblasti monitorování silničního provozu se zabývá měřením úsekové rychlosti, detekcí jízdy na červenou, měřením okamžité rychlosti, automatickým čtením poznávacích značek - SPZ / RZ, zjišťováním a měřením dopravních přestupků, identifikací vozidel, videodetekcí, pátráním po odcizených vozidlech, detekcí kolony vozidel, detekcí předmětů na vozovce, měřením dojezdových dob, informativním měření rychlosti, monitorováním dopravy, sběrem dopravních dat.

Hodnocení firmy Camea, spol. s r. o.:
Rubriky:

Kontakt:

Camea, spol. s r. o.
Kořenského 25
Brno-město

Tel.: +420 541 228 874
E-mail: camea@camea.cz
http://www.camea.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura