editace firmy

BAROQUE PARTNERS s.r.o.

Web: www.baroquepartners.cz

Přinášíme řešení jak ochránit svůj firemní, ale i osobní majetek. Můžete si vybrat ze dvou možností spolupráce. První z nich je jednorázový audit rizik vašeho podnikání, kdy vás na základě vstupní analýzy upozorníme na možné hrozby. Druhou možností je pak stálá spolupráce zahrnující jak úvodní audit rizik, tak neustálý dohled a upozorňování na možná rizika včetně realizace ochranných opatření.

Hodnocení firmy BAROQUE PARTNERS s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

BAROQUE PARTNERS s.r.o.
Revoluční 1082/8
Praha 1

Mobil: +420 602 452 401
E-mail: info@baroquepartners.cz
www.baroquepartners.cz


Další firmy z rubriky Peníze

 1. Přefinancování hypotékdetail

  Na Záhonech 73, Praha
  Přefinancování (někdy také přeúvěrování) umožní velkou úsporu Vašich financí. Jste v situaci, kdy máte několik půjček a nevíte co s tím? Několik poplatků, několik starostí, často nevýhodné půjčky, které Vás stojí hodně peněz?

 2. ČMR - hypoteční, s.r.o.detail

  Francouzská 171/28, Praha 2
  Informační web o hypotékách, firma poskytuje nebankovní hypotéky.

 3. Finanční poradenství - poradenství Finance-Les.czdetail

  K Novému Dvoru 217/37 Praha 4, Praha 4
  Nabízíme profesionální finanční poradenství. Provedeme analýzu vaší současné finanční situace a připravíme osobní finanční plán, který vám ušetří i vydělá peníze. Stabilizujeme vaši aktuální finanční situaci. Naše poradenství vás připraví na budoucnost. Finanční poradenství Finance-Les.cz vám navrhn

 4. Financování bydlenídetail

  Milánská 419, Praha
  Projekt financování bydlení vznikl za účelem sdělovat jednoduché a srozumitelné informace o možnostech pořízení vlastního bydlení. V dnešní době je tato cesta velice žádaná především mladými lidmi.