editace firmy

Sociálně terapeutické dílny pro lidi s mentálním postižením

Web: http://www.sdkabo.cz/hosana-karvina-dilny

sociální služby karviná, ambulantní služby karviná, dílny zdravotně postižených, hosana, karvinsko, registrované sociální služby, sociální prevence, sociální poradenství, sociální zařízení, sociální organizace, zdravotně postižení, centrum sociálních služeb, ceník služeb, ambulantní sociální služby, smlouva, výtvarná činnost, keramika, košíky, pedig, den otevřených dveří

Hodnocení firmy Sociálně terapeutické dílny pro lidi s mentálním postižením:
Rubriky:

Kontakt:

Sociálně terapeutické dílny pro lidi s mentálním postižením
V Aleji
Karviná

E-mail: hosana@slezskadiakonie.cz
http://www.sdkabo.cz/hosana-karvina-dilny


Další firmy z rubriky Společnost

 1. Kat-way s.r.o.detail

  Klášterní 461, Slatiňany, 53821, Slatiňany
  Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

 2. Centrum volného času Botičdetail

  Na Slupi 19, Praha
  Centrum slouží pro využití volného času dětí i dospělých. Dětem se věnují zkušení pedagogové a lektoři. V dopoledních hodinách se věnujeme všem maminkám s malými dětmi. Rodičům nabízíme poradnu s odborníky, vzdělávací semináře, workshopy a relaxační programy.

 3. Radek Matoušek - CZECHeBaydetail

  Lnářská 1000, Humpolec
  Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay. Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Nakupujte s CZECHeBay.cz za nejnižší ceny.

 4. Dárky se zážitky-Nezapomenutelné dárky pro každéhodetail

  Pálavské nám. 2d, Brno
  Dárky se zážitky-poskytujeme dárky pro každého.Měli jste někdy sen projet se luxusním automobilem,skočit padákem,zkusit zorbing či paintball?U nás je vše možné a nikdy na tyto zážitky nezapomenete.