editace firmy

Agentura ISA Prague

Web: www.marketkavl.atlasweb.cz

Hlídání dětí a doučování, výuka hudebních nástrojů, výuka jazyků, úklidy bytů a kanceláří, péče o seniory, hospodyně, chůvy, společnice a hostesky, služebné, hlídání a venčení psů. Další služby ušité Vám na míru.

Dostatečně jsme se etablovali na trhu svým úspěšným čtrnáctiletým působením. Máme širokou databázi ověřených pečovatelek počínaje zdravotními sestrami přes pedagožky až po profesionální AU-PAIR se zkušenostmi v zahraničí. Pečovatelky jsou psychicky a fyzicky způsobilé a splňují ty nejnáročnější požadavky. Na základě Vaší představy ( tzn. věk, vzdělání, dovednosti atp. ) je možno domluvit seznamovací schůzku s několika pečovatelkami a Vy sami se rozhodnete pro tu pravou.

Hodnocení firmy Agentura ISA Prague:
Rubriky:

Kontakt:

Agentura ISA Prague
Třebešovská 657
Praha 9

Tel.: 607617144
Mobil: 603972742
E-mail: agentura.vlcek@volny.cz
www.marketkavl.atlasweb.cz


Další firmy z rubriky Společnost

 1. Kat-way s.r.o.detail

  Klášterní 461, Slatiňany, 53821, Slatiňany
  Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

 2. Centrum volného času Botičdetail

  Na Slupi 19, Praha
  Centrum slouží pro využití volného času dětí i dospělých. Dětem se věnují zkušení pedagogové a lektoři. V dopoledních hodinách se věnujeme všem maminkám s malými dětmi. Rodičům nabízíme poradnu s odborníky, vzdělávací semináře, workshopy a relaxační programy.

 3. Radek Matoušek - CZECHeBaydetail

  Lnářská 1000, Humpolec
  Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay. Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Nakupujte s CZECHeBay.cz za nejnižší ceny.

 4. Dárky se zážitky-Nezapomenutelné dárky pro každéhodetail

  Pálavské nám. 2d, Brno
  Dárky se zážitky-poskytujeme dárky pro každého.Měli jste někdy sen projet se luxusním automobilem,skočit padákem,zkusit zorbing či paintball?U nás je vše možné a nikdy na tyto zážitky nezapomenete.