editace firmy

Práce pro právníky.cz

Web: www.pracepropravniky.cz

Pracovní nabídky pro studenty a absolventy právnických fakult, advokáty, advokátní koncipienty. Vzory smluv a podání s právním komentářem (žaloby, odvolání, odpor, pracovní smlouva, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti, čestné prohlášení,smlouva o dílo, smlouva o spolupráci, smlouva o obchodním zastoupení a další), aktuální znění zákonů ČR online - úplné a platné znění s každodenní aktualizací (zákoník práce, obchodní zákoník, občanský zákoník, zákon o daních z příjmů, stavební zákon, advokátní tarif, exekuční řád, ústava čr, listina základních práv a svobod, zákon o ústavním soudu a další právní předpisy).
Provozovatel portálu pracepropravniky.cz - pracovní nabídky pro studenty a absolventy právnických fakult, vzory smluv a podání, aktuální znění zákonů

Hodnocení firmy Práce pro právníky.cz:
Rubriky:

Kontakt:

Práce pro právníky.cz
Drážďanská, Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Tel.: -
Mobil: -
E-mail: info@pracepropravniky.cz
www.pracepropravniky.cz


Další firmy z rubriky Společnost

 1. Kat-way s.r.o.detail

  Klášterní 461, Slatiňany, 53821, Slatiňany
  Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

 2. Centrum volného času Botičdetail

  Na Slupi 19, Praha
  Centrum slouží pro využití volného času dětí i dospělých. Dětem se věnují zkušení pedagogové a lektoři. V dopoledních hodinách se věnujeme všem maminkám s malými dětmi. Rodičům nabízíme poradnu s odborníky, vzdělávací semináře, workshopy a relaxační programy.

 3. Radek Matoušek - CZECHeBaydetail

  Lnářská 1000, Humpolec
  Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay. Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Nakupujte s CZECHeBay.cz za nejnižší ceny.

 4. Dárky se zážitky-Nezapomenutelné dárky pro každéhodetail

  Pálavské nám. 2d, Brno
  Dárky se zážitky-poskytujeme dárky pro každého.Měli jste někdy sen projet se luxusním automobilem,skočit padákem,zkusit zorbing či paintball?U nás je vše možné a nikdy na tyto zážitky nezapomenete.