editace firmy

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Web: http://www.bentonit.cz

Bentonit – řešení pro hydroizolaci staveb, výroba těsnících systémů, poskytujících ochranu před průnikem vody, včetně tlakové. Výrobky - bentonitové těsnící pásy, těsnící plechy, těsnící rohože, bentonitový tmel těsnící, hydroizolační pásky, injektážní systémy MQDuo-injekt. Jsme dodavatelé multifunkčních kabelovodů pro uložení a ochranu inženýrských sítí - kabelovody FLEXIS s využitím v kolektorech, pod zemí, v závěsných konstrukcích, k překlenutí terénních nerovností, dopravních komunikací, vodních toků. Bentonitové těsnicí systémy nové generace exportujeme úspěšně i do zahraničí.

Hodnocení firmy MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.:
Fotogalerie firmy MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.:
Bentonitové rohožeTěsnící pás - bentonitInjektážní systémyGranulovaný bentonitKabelovody FLEXIS
Rubriky:

Kontakt:

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
Gorkého 1249/5
Most

Tel.: 476 100 933
Mobil: 775 968 489
E-mail: medium.bentonit@gmail.com
http://www.bentonit.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní