editace firmy

Delta Light Czech s.r.o.

Web: http://www.svitidla-deltalight.cz

Široká paleta exkluzivních interiérových a exteriérových svítidel z ušlechtilých materiálů s moderními zdroji včetně LED. Více jak 2 500 svítidel různých tvarů, velikostí a celé designově sladěné produktové řady umožňující Vám realizovat osvětlení v jednotném designu. V sortiemntu naleznete také svítidla vyhraněného designu, která jsou vhodným dekorativním doplňkem Vašeho interiéru.
Připravíme pro Vás světelně-technické studie, pomůžeme doladit projektovou dokumentaci, navrhneme ideální řešení pro osvětlení požadovaných prostor. Pokud budete uvažovat o nákupu námi dodaného zboží, zpracujeme Vám tento návrh zdarma.

Hodnocení firmy Delta Light Czech s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Delta Light Czech s.r.o.
Vlastislavova 11
Praha 4

Tel.: 241 740 775
E-mail: info@deltalight.cz
http://www.svitidla-deltalight.cz


Další firmy z rubriky Obchody

 1. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 2. Čaje Chelton a Briztondetail

  http://www.chelton.cz/, Praha 8 - Čimice
  Výhradní dovozce pro země Střední Evropy. Kvalitní čaj pro kvalitní život.

 3. WIKUS CZ s.r.o.detail

  Dojetřice 31, Sázava
  Nabízíme pilové pásy: z nástrojových ocelí, bimetalické, tvrdokovové a diamantové a pilové kotouče určené pro sériovou výrobu na rychloběžných pilách. Naše motto: precizně při řezání.

 4. Kola - Víšekdetail

  Křesomyslova 19, Praha
  Horská, silniční a trekingová kola Trek a Gary Fisher - prodej a servis - Servisní středisko Rock Shox - Cyklistické dresy Craft, Bontrager a Trek - přilby Uvex a Trek - boty na kolo Diadora, Bontrager a Lake - batohy Camelbak - komponenty Shimano, Sram, Bontrager, Schwalbe, Fox,