editace firmy

IC Broker a.s.

Web: www.icbroker.cz

Společnost IC Broker a.s. je členem největší sítě pojišťovacích makléřů INSIA. Našim klientům poskytujeme služby v oblasti pojištění, financování nemovitostí, spoření a zajištění na dobu po odchodu do penze. Služby poskytujeme ve vysoké kvalitě ať se jedná o velkou firmu nebo samotného občana, neboť každý z našich klientů je pro nás jedinečný. Zajistíme Vám různé druhy pojištění od pojištění auta přes pojištění majetku a života po pojištění průmyslových rizik, financování Vašeho bydlení nebo navrhneme vhodné varianty Vašeho zajištění v penzi. V našich řadách pracují lidé s praxí v různých pojišťovnách a bankovních institucích. Neváhejte se obrátit se svým požadavkem na naše makléře, pracujeme pro Vaše jistoty, každý klient je pro nás jedinečný.

Hodnocení firmy IC Broker a.s.:
Rubriky:

Kontakt:

IC Broker a.s.
Riegrova 51
České Budějovice

Tel.: 732504051
E-mail: info@icbroker.cz
www.icbroker.cz


Další firmy z rubriky Peníze

 1. Přefinancování hypotékdetail

  Na Záhonech 73, Praha
  Přefinancování (někdy také přeúvěrování) umožní velkou úsporu Vašich financí. Jste v situaci, kdy máte několik půjček a nevíte co s tím? Několik poplatků, několik starostí, často nevýhodné půjčky, které Vás stojí hodně peněz?

 2. ČMR - hypoteční, s.r.o.detail

  Francouzská 171/28, Praha 2
  Informační web o hypotékách, firma poskytuje nebankovní hypotéky.

 3. Finanční poradenství - poradenství Finance-Les.czdetail

  K Novému Dvoru 217/37 Praha 4, Praha 4
  Nabízíme profesionální finanční poradenství. Provedeme analýzu vaší současné finanční situace a připravíme osobní finanční plán, který vám ušetří i vydělá peníze. Stabilizujeme vaši aktuální finanční situaci. Naše poradenství vás připraví na budoucnost. Finanční poradenství Finance-Les.cz vám navrhn

 4. Financování bydlenídetail

  Milánská 419, Praha
  Projekt financování bydlení vznikl za účelem sdělovat jednoduché a srozumitelné informace o možnostech pořízení vlastního bydlení. V dnešní době je tato cesta velice žádaná především mladými lidmi.