editace firmy

ADI interiér s.r.o.

Web: http://www.adint.cz/satni-skrinky-lavicky.php

Šatní skříňky jsou nutností pro vybavení při řešení šaten zaměstnanců ve výrobních podnicích, převlékáren, školních šaten, šaten mateřských školek, veřejných tělocvičen, sportovišť a dalších fitness center. Nabízíme kvalitní šátní skříně a lavičky v Brně.

Hodnocení firmy ADI interiér s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

ADI interiér s.r.o.
Sochorova 3178/23
Brno-město

Tel.: 543213556
E-mail: impnet.registrace@gmail.com
http://www.adint.cz/satni-skrinky-lavicky.php


Další firmy z rubriky Průmysl a výroba

 1. AREAL SYSTEMS s.r.o.detail

  Dobrovského 74, Brno
  Tiskneme nástěnné, stolní, plánovací kalendáře, diáře nebo novoročenky. Vytiskneme Vám vaše vlasní návrhy, nebo můžeme nabídnou připravené šablony do kterých jen vložíme vaše fotografie (logotyp) - fotokalendáře.

 2. VEKAMAF spol. s r.o.detail

  Klapkova 731/34, Praha
  Plechová střešní krytina s přírodním kamenným posypem gerard je přesně tím, co hledáte. Je velmi lehká, mimořádně odolná proti povětrnostním vlivům, dodáváme ji v mnoha barevných odstínech a sedmi tvarových modifikacích.

 3. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 4. Crubo Praha, s.r.o.detail

  Grafická 950/22, Praha 5
  Vyrábíme a prodáváme mulčovací kůru, štěpku, biomasu, piliny. Zajišťujeme dopravní služby. Vykupujeme dřevní odpad, piliny, štěpku. Crubo Praha, s.r.o.