editace firmy

DKNV stavební, s.r.o.

Web: http://www.dknv.cz

Půjčovna nářadí Praha a Říčany nabízí k půjčení stavební nářadí, stavební techniku, stavební stroje, zahradní techniku, autopříslušenství a věci pro sport a volný čas od renomovaných značek Hilti, Stihl, Metabo, Makita, Bosch, Karcher, Dewalt, Thule ... Ušetříme Vaše náklady na drahé professionální nářadí. Zároveň máte jistotu vždy perfektně připraveného a udržovaného nářadí. Rezervace online je další nabídka, kterou umíme nabídnout jako svoji unikátní službu. Navíc na našich stránkách naleznete i množství návodů, fotografií a popisů půjčovaného nářadí. Zahradní technika od nás je přesně to co potřebujete na zahradu. Také umíme opravit Vaše nářadí – provozujeme servis nářadí.

Hodnocení firmy DKNV stavební, s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

DKNV stavební, s.r.o.
Libušská 248
Praha 4

Tel.: 800600700
E-mail: pujcovna@dknv.cz
http://www.dknv.cz


Další firmy z rubriky Zahrada

 1. EKOPLAST TELČ s.r.o.detail

  Hradecká 8, Telč
  Vyrábí a dodává bazény, plastové bazény, čistírny odpadních vod, domovní čističky, komunální a průmyslové čistírny, septiky, pískové filtry, nádrže, jímky, žumpy, vodoměrné šachty, přepravní bedny na ryby a plastové výrobky na zakázku.

 2. VRTANÉ STUDNY VYSOČINAdetail

  Na Podhoře 201, POLNÁ
  STUDNY,VRTANÉ STUDNY,VRTÁNÍ STUDNÍ,STUDNAŘSTVÍ-naše firma nabízí kompletní služby v oblasti vrtání studní za příznivé smluvní ceny nejen na Vysočině.Vyhledání-doprava-projekt-ZDARMA!Ceny od 700,-Kč za 1 metr!Záruka na vydatnost min.2000litrů za 24 hodin.Máme již 13 let praxe v oboru.VRTANÉ STUDNY PR

 3. Dětská hřiště – pro dětidetail

  K zastávce 23, Hradec Králové, 50341, Hradec Králové
  Dodáváme bezpečná dětská hřiště a dětské skluzavky od výrobce Jungle Gym. Prodáváme skluzavky, houpačky, prolézačky, hrací sestavy, pískoviště, dřevěné domečky. Zajistíme montáž i dopravu. Určeno pro privátní i veřejné účely.

 4. Jan Schlitzdetail

  Strážovská 652/99 Praha 5 Radotí 153 00, Praha 5
  Návrhy a projektování zahrad . Realizace zahrad,drobná zahradní architektury a všechvodních zahradních prvků