editace firmy

Reverzní osmóza - CZ.CISTAVODA.EU

Web: cz.cistavoda.eu

Filtry na vodu - katexové změkčovače vody, reverzní osmóza do kuchyně, uhlíkové filtry či filtry na pračku. To všechno a mnoho jiného najdete v našem e-shopu eu.cistavoda.cz. Nabízíme vysoce kvalitní i finančně přijatelné filtry na vodu. Prověření výrobci jako Ecowater, AQ, Aquatip či Turbojet vyčistí vaší vodu, zbaví vás nejen vodního kamene, ale i písku, managanu či železa. Poradíme vám s výběrem a s řešením vašich problémů s vodou.

Hodnocení firmy Reverzní osmóza - CZ.CISTAVODA.EU:
Rubriky:

Kontakt:

Reverzní osmóza - CZ.CISTAVODA.EU
Okrová 1156/10
České Budějovice

Tel.: +421 917 244 602
Mobil: +421 917 244 602
E-mail: zuzana@cistavoda.sk
cz.cistavoda.eu


Další firmy z rubriky Bydlení

 1. Bytový textil, kuchyňské potřeby, koupelnové doplňky, rohože, matrace, povlečenídetail

  Lípová 1965, český těšín
  Domácí potřeby,koupelnové doplňky,protismykové podložky, rozpěrné tyče, vstupní rohože, kuchyňské potřeby, bytový textil, ubrusy, naprony, polštáře, ručníky, osušky, stolové prostírání, přehozy přes postel, matrace, polštáře, povlečení, dekorační doplňky z tropického dřeva apod.

 2. Fotovolt systemdetail

  Babice 58, Havlíčkův Brod
  Firma Fotovolt system se zabývá realizacemi solárních elektráren od návrhu, projektu, servisu až po jejich zprovoznění. Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnosti i podnikatele.

 3. PODLAHOVÉ KRYTINY : PLOVOUCÍ PODLAHYdetail

  Klimentská 1172/48, Praha 1
  Dodávka, montáž a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Specializace na laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné podlahy z masivního dřeva, dubové parkety a PVC podlahy.

 4. Aston COM s.r.o.detail

  Makovského náměstí 2, Brno
  Jsme nový, dynamicky se rozvíjející internetový obchod nabízející široký sortiment nábytku a bytových doplňků z ratanu a jiných přírodních materiálů. Zboží "Skladem" odesíláme do 2 pracovních dnů. Na veškerý sortiment doprava zdarma.