editace firmy

Duchna.cz

Web: http://www.duchna.cz

Jsme internetový portál zaměřený na potraviny. Naším cílem je propojení všech oblastí gastronomie, výroby a prodeje potravin. Informace přinášíme vážnou i humornou cestou. Mezi naše náměty patří maso, ovoce i zelenina, BIO produkty, dietologie, recepty - zkrátka vše co se týká jídla. Upozorníme vás na co si ve světě potravin dát pozor. Jako gurmáni se za jídlem vydáme také do světa. Oslovíme zajímavé osobnosti. Důležití jste pro nás vy, a tak se těšíme na vaše náměty a příspěvky do diskuze. Komunikujeme s vámi.

Hodnocení firmy Duchna.cz:
Rubriky:

Kontakt:

Duchna.cz
Truhlářská 1108/3
Praha 1

E-mail: info@duchna.cz
http://www.duchna.cz


Další firmy z rubriky Zdraví

 1. Ortézy Orthopomdetail

  Famfulíkova 1135/10, Praha
  Zdravotní a sportovní ortézy a bandáže pro poškozené klouby a vazy, pro pooperační, konzervativní léčbu a rehabilitaci. Použití ortéz a bandáží se neomezuje pouze na léčení následků zranění ale je také důležitým preventivním prvkem pro sportovce.

 2. MAMICENTRUMdetail

  www.mamicentrum.cz, Brno
  Mami - centrum porodních asistenek je nestátním zdravotnickým zařízením, kde nacházejí pomoc, podporu, pohodu a povzbuzení ženy se svými nenarozenými i narozenými dětmi. Dveře jsou otevřeny také jejich blízkým. Nabízíme komplexní péči porodní asistentky: KURZY PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVY PŘEDPORODNÍ

 3. Masáže Lada Litterbachovádetail

  Malecí 581, Nové Město nad Metují
  Sportovní a rekondiční masáže, baňkování, havajské masáže, indická antistresová masáž hlavy, reflexní masáže a další

 4. NeoVize Oční klinika Brnodetail

  Viniční 235, Brno - Židenice
  Laserové operace očí (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) s doživotní zárukou. Femtosekundový laser VisuMax. Operace šedého zákalu bez doplatků - žluté čočky Acrysof zdarma. Operace sítnice, keratokonu a šilhání. Prodlužování řas kapkami.