editace firmy

Rostislav Chrastina

Web: www.pokryvacstvi-chrastina.wz.cz

Výroba a montáž klempířských prvků. Montáž střešních oken. Nákup a dovoz materiálu za zvýhodněné ceny. Nátěry okapových systémů. Nástřik půdních prostor proti škůdcům. Hydroizolace. Demontáž starých střešních krytin. Odvoz a likvidace odpadů. Výškové práce. Pergoly. Dřevěné palubkové podhledy. Zednické práce. Montáž plastových oken a dveří.

Hodnocení firmy Rostislav Chrastina:
Rubriky:

Kontakt:

Rostislav Chrastina
Jana Maluchy 25/2
Ostrava

Mobil: 775 210 970
E-mail: chrastinar@seznam.cz
www.pokryvacstvi-chrastina.wz.cz


Další firmy z rubriky Bydlení

 1. Bytový textil, kuchyňské potřeby, koupelnové doplňky, rohože, matrace, povlečenídetail

  Lípová 1965, český těšín
  Domácí potřeby,koupelnové doplňky,protismykové podložky, rozpěrné tyče, vstupní rohože, kuchyňské potřeby, bytový textil, ubrusy, naprony, polštáře, ručníky, osušky, stolové prostírání, přehozy přes postel, matrace, polštáře, povlečení, dekorační doplňky z tropického dřeva apod.

 2. Fotovolt systemdetail

  Babice 58, Havlíčkův Brod
  Firma Fotovolt system se zabývá realizacemi solárních elektráren od návrhu, projektu, servisu až po jejich zprovoznění. Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnosti i podnikatele.

 3. PODLAHOVÉ KRYTINY : PLOVOUCÍ PODLAHYdetail

  Klimentská 1172/48, Praha 1
  Dodávka, montáž a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Specializace na laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné podlahy z masivního dřeva, dubové parkety a PVC podlahy.

 4. Aston COM s.r.o.detail

  Makovského náměstí 2, Brno
  Jsme nový, dynamicky se rozvíjející internetový obchod nabízející široký sortiment nábytku a bytových doplňků z ratanu a jiných přírodních materiálů. Zboží "Skladem" odesíláme do 2 pracovních dnů. Na veškerý sortiment doprava zdarma.