editace firmy

I.B.S.A. - czech, s.r.o.

Web: http://www.ibsa-czech.cz

Společnost, která vznikla spojením několika prestižních agentur zabývajících se komerční bezpečností si klade za cíl prosadit se nejen kvalitou a flexibilitou poskytovaných služeb, ale hlavně individuálním přístupem k řešení problémů každého konkrétního klienta. Garancí naší kvality je získání certifikátů ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001 a v neposlední řadě i prověrka Národním bezpečnostním úřadem na stupeň utajení „Tajné“. Nabízíme služby osobních strážců, bezpečnostních pracovníků, detektivů, recepčních, pořadatelů, přepravu finančních hotovostí a další.

Hodnocení firmy I.B.S.A. - czech, s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

I.B.S.A. - czech, s.r.o.
Poděbradská 88/55
Praha 9

Tel.: 281867746
Mobil: 420281867746
E-mail: infomailing@email.cz
http://www.ibsa-czech.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura