editace firmy

SAUTER Automation , spol. s r.o.

Web: www.sauter.cz

Firma Sauter projektuje, dodává, montuje moderní regulační systémy pro řízení budov.Jsme dodavatelé regulačních a řídících systémů pro větrání, klimatizaci, topení - zastupujeme švýcarskou firmu Fr Sauter AG. Nabízíme špičková řešení pro úsporné budovy v oblasti automatizace budov a místností a energetického managementu. Poradenství, příprava projektů, vybavení a vývoj projektů v oblasti Life Sciencies - regulace a kontrola laboratorních a čistých prostor, digestoří nebo speciálních skladovacích prostor. Sortiment dodávaných komponentů: kontrolní a omezovací regulátory pro teplotu, vlhkost a tlak, elektronické regulátory pro tepelná čerpadla, jednotky fan coil a dálkové vytápění, 2-P regulátory, snímače pro měření teploty, vlhkosti, CO2, směsného plynu, entalpie a diferenčního tlaku
Inteligentní pohony klapek a ventilů.

Hodnocení firmy SAUTER Automation , spol. s r.o.:
Fotogalerie firmy SAUTER Automation , spol. s r.o.:
Regulace laboratoříRegulace laboratorních digestoříInteligentní automatizace budov
Rubriky:

Kontakt:

SAUTER Automation , spol. s r.o.
Praha 8
Praha 8

Tel.: 266 012 111
Mobil: 602 272 617
E-mail: sauter.regulace@gmail.com
www.sauter.cz


Další firmy z rubriky Bydlení

 1. Bytový textil, kuchyňské potřeby, koupelnové doplňky, rohože, matrace, povlečenídetail

  Lípová 1965, český těšín
  Domácí potřeby,koupelnové doplňky,protismykové podložky, rozpěrné tyče, vstupní rohože, kuchyňské potřeby, bytový textil, ubrusy, naprony, polštáře, ručníky, osušky, stolové prostírání, přehozy přes postel, matrace, polštáře, povlečení, dekorační doplňky z tropického dřeva apod.

 2. Fotovolt systemdetail

  Babice 58, Havlíčkův Brod
  Firma Fotovolt system se zabývá realizacemi solárních elektráren od návrhu, projektu, servisu až po jejich zprovoznění. Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnosti i podnikatele.

 3. PODLAHOVÉ KRYTINY : PLOVOUCÍ PODLAHYdetail

  Klimentská 1172/48, Praha 1
  Dodávka, montáž a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Specializace na laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné podlahy z masivního dřeva, dubové parkety a PVC podlahy.

 4. Aston COM s.r.o.detail

  Makovského náměstí 2, Brno
  Jsme nový, dynamicky se rozvíjející internetový obchod nabízející široký sortiment nábytku a bytových doplňků z ratanu a jiných přírodních materiálů. Zboží "Skladem" odesíláme do 2 pracovních dnů. Na veškerý sortiment doprava zdarma.