editace firmy

Disco designer-nejlepší zdroj designů pro Váš klub

Web: http://www.disco-designer.com

Chcete zvýšit návštěvnost vašeho klubu a nevíte jak na to? Firma DISCO DESIGNER Vám poradí!
Disco Designner se specializuje na osvětlení a designu pro noční kluby a diskotéky, LED osvětlení, Disco Panel Bubble, Disco světla a dekor, klubové ozvučení, LED Taneční parket a LED stropní panely, výrobce Cool Nábytku pro noční kluby, 512 DMX software ovladač osvětlení, Showtec Disco Bar designy a nápady.

Hodnocení firmy Disco designer-nejlepší zdroj designů pro Váš klub:
Rubriky:

Kontakt:

Disco designer-nejlepší zdroj designů pro Váš klub
Mutkurova 28,Ruse,7000,Bulharsko
Praha 1

Mobil: +359 888 000 940
E-mail: cz@disco-designer.com
http://www.disco-designer.com


Další firmy z rubriky Bydlení

 1. Bytový textil, kuchyňské potřeby, koupelnové doplňky, rohože, matrace, povlečenídetail

  Lípová 1965, český těšín
  Domácí potřeby,koupelnové doplňky,protismykové podložky, rozpěrné tyče, vstupní rohože, kuchyňské potřeby, bytový textil, ubrusy, naprony, polštáře, ručníky, osušky, stolové prostírání, přehozy přes postel, matrace, polštáře, povlečení, dekorační doplňky z tropického dřeva apod.

 2. Fotovolt systemdetail

  Babice 58, Havlíčkův Brod
  Firma Fotovolt system se zabývá realizacemi solárních elektráren od návrhu, projektu, servisu až po jejich zprovoznění. Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnosti i podnikatele.

 3. PODLAHOVÉ KRYTINY : PLOVOUCÍ PODLAHYdetail

  Klimentská 1172/48, Praha 1
  Dodávka, montáž a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Specializace na laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné podlahy z masivního dřeva, dubové parkety a PVC podlahy.

 4. Aston COM s.r.o.detail

  Makovského náměstí 2, Brno
  Jsme nový, dynamicky se rozvíjející internetový obchod nabízející široký sortiment nábytku a bytových doplňků z ratanu a jiných přírodních materiálů. Zboží "Skladem" odesíláme do 2 pracovních dnů. Na veškerý sortiment doprava zdarma.