editace firmy

VITAE Design - profesionální návrhy interiérů

Web: http://vitaedesign.cz/

Zabýváme se bytovým designem a návrhy komerčních interiérů. Dbáme nejen na estetickou stránku, ale také na funkční využití interiéru. Držíme se odborných zásad v součinnosti s individuálními potřebami klienta. Sjednotíme Vaše nápady a sny s nejlepším možným řešením pro vysněný interiér. Neustále se vzděláváme v oboru a tvoříme tak interiéry v souladu s aktuálními trendy. Za použití nejmodernějších materiálů necháme vyniknout jednotlivé detaily interiéru a navrženými solitérními prvky ozvláštníme celkový ráz daného interiéru. Konečný návrh interiéru necháme na přání zrealizovat na klíč a sami za Vás nakoupíme veškeré zařizovací prvky s možností výrazné slevy u našich dlouhodobých dodavatelů.

Hodnocení firmy VITAE Design - profesionální návrhy interiérů:
Rubriky:

Kontakt:

VITAE Design - profesionální návrhy interiérů
Bratislavská 1492/9
Praha 10

Mobil: 778888966
E-mail: info@vitaedesign.cz
http://vitaedesign.cz/


Další firmy z rubriky Bydlení

 1. Bytový textil, kuchyňské potřeby, koupelnové doplňky, rohože, matrace, povlečenídetail

  Lípová 1965, český těšín
  Domácí potřeby,koupelnové doplňky,protismykové podložky, rozpěrné tyče, vstupní rohože, kuchyňské potřeby, bytový textil, ubrusy, naprony, polštáře, ručníky, osušky, stolové prostírání, přehozy přes postel, matrace, polštáře, povlečení, dekorační doplňky z tropického dřeva apod.

 2. Fotovolt systemdetail

  Babice 58, Havlíčkův Brod
  Firma Fotovolt system se zabývá realizacemi solárních elektráren od návrhu, projektu, servisu až po jejich zprovoznění. Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnosti i podnikatele.

 3. PODLAHOVÉ KRYTINY : PLOVOUCÍ PODLAHYdetail

  Klimentská 1172/48, Praha 1
  Dodávka, montáž a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Specializace na laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné podlahy z masivního dřeva, dubové parkety a PVC podlahy.

 4. Aston COM s.r.o.detail

  Makovského náměstí 2, Brno
  Jsme nový, dynamicky se rozvíjející internetový obchod nabízející široký sortiment nábytku a bytových doplňků z ratanu a jiných přírodních materiálů. Zboží "Skladem" odesíláme do 2 pracovních dnů. Na veškerý sortiment doprava zdarma.