editace firmy

www.stavbyzlin.cz

Web:

Provádíme stavby a rekonstrukce rodinných domů a bytů, tesařské práce,malířské práce, elektroinstalační práce, montáže vodo-topo-plyn,centrální vysávací systémy. stavební práce -rodinné domy na klíč rekonstrukce domů a bytů zateplování fasád sádrokartony plovoucí podlahy zámkové dlažby výkopové práce tesařské práce-tesařství pokrývačství klempířství montáž střešních oken malířské práce-malování pokojů malování nebytových prostor malování interiérů na klíč elektroinstalační práce-Revize a zkoušky elektrických zařízení Montáž, opravy, údržba elektrických zařízení Zajišťování činností pro posuzování bezpečnosti CE Elektronické zabezpečení domů a budov Školení a zkoušky elektrotechniků Inteligentní elektroinstalace budov Autorizovaný servis kotlů PROTHERM Tvorba internetových stránek vodo-topo-plyn- Instalatérské, topenářské a plynařské práce. montáže: -sanitární technika -plynová, elektrická zařízení -kotle. centrální vysávací systémy- “.

Hodnocení firmy www.stavbyzlin.cz:
Rubriky:

Kontakt:

www.stavbyzlin.cz
Zlínská 216
Zlín

Tel.: 773 158 150
E-mail: stavbyzlin@seznam.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní