editace firmy

Bezpečnostní agentura Adra group s.r.o.

Web:

Bezpečnostní agentura Adra group s.r.o., je profesionální ryze česká společnost, která poskytuje portfolio bezpečnostních a zabezpečovacích služeb. Její pravidelně proškolovaní zaměstnanci zajistí služby v oblasti fyzické ostrahy objektů a osob, monitoring a detektivní činnost nejen ve firmách, zkontrolují nemocné zaměstnance a zajistí úklidy Vašich komerčních prostor. Tato bezpečnostní agentura má také zkušenosti s pořadatelskou činností, kdy zajistí bezpečný chod společenských či sportovních událostí. 

Hodnocení firmy Bezpečnostní agentura Adra group s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Bezpečnostní agentura Adra group s.r.o.
Pstružná 821, Praha 10, 104 00
Praha 10

E-mail: cihakova@vpraxi.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura