editace firmy

BEL, s.r.o

Web: http://www.perkins-dily.cz/

Naše společnost je od roku 1993 oficiální distributor firmy PERKINS pro ČR. Zajišťujeme dodávky motorů a originálních náhradních dílů na ně. Zároveň jsme také pověřeni prováděním oprav a údržby motorů PERKINS, a to jak záručních oprav jménem firmy PERKINS a na její účet, tak i mimozáručních oprav a údržby. Tyto činnosti zajišťujeme jak prostřednictvím našich proškolených pracovníků tak i za pomoci proškolených pracovníků našich autorizovaných servisů.

V našem skladu v Praze máme neustále díly, které jsou potřeba pro běžnou údržbu nebo jednoduché rychlé opravy: olejové a palivové filtry, klínové řemeny, termostaty, vodní čerpadla, olejová čerpadla, dopravní pumpy, čidla tlaku a teploty, alternátory, startéry, vstřikovací trysky, žhaviče, různá těsnění, gufera, řemeny a podobně. Díly, které se týkají střední a generální opravy motoru jsme schopni dodat zpravidla během jednoho dne na místo určení.

Servisní technici naší firmy i technici z našich autorizovaných servisů jsou pravidelně školeni odborníky firmy Perkins. Tím je zaručena maximální kvalita a efektivita provedených prací.

Pro bližší informace využijte uvedených kontaktů.

Hodnocení firmy BEL, s.r.o:
Rubriky:

Kontakt:

BEL, s.r.o
Beranových 65, Praha 9
Praha 9

Tel.: 274773493
E-mail: sklad@bel.cz
http://www.perkins-dily.cz/


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura